Recenze Hoover

Hoover HWP 48AMBC7/1-S

Hoover HWP 48AMBC7/1-S

Přidáno: včera, 15:45

(naposledy upraveno včera, 15:45)

• ticha,stabilni, velka kapacita , plno funkci i kdyz wifi treba nevyuziji
  • nemam co vytknout,

se znackou Hover jsem natolik spokojena, ze jsem zakoupila dalsi a to jiz 3 kus v rodine, tento model mam kratce, rozdil jen v naplni a hloubce oproti co jiz mame. uzsi model mam jiz 2 roky a jsem s ni velmi spokojena, tak jasna volba pri koupi nove pracky opet znacka Hoover, Davam 90% i kdyz ja nemam zadnou vyhradu

Hoover TXL20PET 011

Hoover TXL20PET 011

Ověřený zákazník MALL.CZ Bacbec

Přidáno: včera, 10:28

(naposledy upraveno včera, 10:33)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Tichý chod, velmi dobrý tah
  • Slušné zpracování
  • Lehký

Mohl by mít delší kabel

Hoover H5WPB4 47AMBC8-S

Hoover H5WPB4 47AMBC8-S

Přidáno: 24. dubna 2024

• Pračka je ticha, veliké možnosti programů a výhoda ovládání přes aplikaci.

S pračkou jsem spokojená, líbí se mi velikost i kapacita. Velice ráda doporučuji.

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. dubna 2024

Zakoupeno v planeo.cz

• Je malý a výkný i lehký.
Hoover HMC510UV 011

Hoover HMC510UV 011

Ověřený zákazník planeo.cz H.B.

Přidáno: 22. dubna 2024

Zakoupeno v planeo.cz

Dokud jsem nevyzkoušela, nevěřila jsem, kolik "špíny" z matrací vyluxuje.Max.spokojenost.

Hoover HF522 STH 011

Hoover HF522 STH 011

Ověřený zákazník OKAY.cz Roman

Přidáno: 21. dubna 2024

Zakoupeno v OKAY.cz

Vysavač naplnil očekávání, uživatelsky je přívětivý.

HOOVER H89 4 ks

HOOVER H89 4 ks

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. dubna 2024

Zakoupeno v OKAY.cz

Sáčky do vysavače splnily přesně to, co se od nich očekává

J. Vich J. Vich

Přidáno: 19. dubna 2024

• dostacujici saci vykon
  • neodflaknute zpracovani nadoby na prach
  • elektronicka regulace vykonu
  • v dane tride nizka hmotnost
  • cena v akci
  • neskutecne hloupe uchyceni hadice k vysavaci
  • madlo na prenaseni je soucasti vyjimatelne nadoby
  • mizerna univerzalni (hlavni) hubice
  • horsi filtrace a pruchod vzduchu nez predesle modely

Trochu zklamani.

Pouzivali jsme dopsoud model Breeze stejneho vyrobce, oproti nemu se nekolik veci zhorsilo.

V prve rade naprosto hloupy zpusob uchyceni hadice k vysavaci. Jak uz psal jiny recenzent, je to jen nastrcne a "zajisteni" pootocenim. Je tam (zatim) velky odpor, takze to nevypadava, ale je to jen otazka casu. Predesly model mel klasicke jisteni pres tlacitko. Nevim, kdo tuhle zmenu vymyslel, je jednoznacne k horsimu.

Stejne tak hlavni vysavaci hlavice je horsi, nez drive. Jednak je uzsi a za druhe ma cervenou kluznou plochu jen uprostred pred otvorem (predesly model po cele sirce). Takze po kobercich neskutecne spatne klouze, na vyssim vlasu se s tim prakticky neda pohnout, ani pri snizenem vykonu, musi se zabirat takovou silou, az se trubka prohyba.

Trubka je take horsi, nez byla u Breeze. Ma lesklou povrchovou upravu (puvodni matna) a material je o neco slabsi. Ale aspon, ze je kovovova a teleskopicka (a zhruba o 8 cm delsi, coz je fajn, puvodni byla opravdu kratka i na maximalni vysunuti, a to mam stredni vysku).

Dalsi zmena k horsimu je madlo na prenaseni. Na Breeze bylo na tele vysavace, zde je ucho na nadobe. Tu drzi v zaaretovane pozici krome tlacitkove packy jen takove dva miniaturni zobacky, ale je tam velka vule, takze to vetsinu casu nosite i za ten aretanci doraz jisticiho tlacitko, coz je pochopitelne naprosto spatne.

A co se take zhorsilo je filtrace pruchoziho vzduchu. Breeze mel pred vstupnim EPA filtrem velky kruhovy penovy predfiltr a dva vnitrni saci otvory (schovane pod nadobou). Novejsi model uz tento predfiltr nema, takze vsechen bordel, i ten vetsi, jde primo do EPA filtru a saci otvor ma pouze jeden, vne po strane nadoby, odkazany pouze na miniaturni gumove tesneni. Velka molitanova vlozka je u novejsiho modelu nahrazena takovym smesnym obdelnickem cca 4 x 2 cm, ktery je ale az pred motorem, za EPA filtrem. A ma mnohem vetsi perforaci, takze jen ochrana pred pripadnymi vetsimi kusy, ktere by prosly spatne nasazenou nadobou kolem tesneni, filtracni funkce nulova. Skoda, v predesle verzi setrila ta molitanova vlozka hlavni filtr a dobre se cistila vodou.

Stejne spatny jako driv zustal system pro pakrovani hadice, je tam stejny "patent" - zobak s drazkou, ktery ma takovou vuli, ze se hadice vyvraci a zahy se pridrzny plast na ni zdeformuje tak, ze uz tam nedrzi vubec.

Kolecka take stejna, to znamena, ze na koberci se toci normlane, na tvrdych podlahach obcas vynechaji, ale to jen tak u vsech techto levnych modelu zakladni kategorie, na vyrobce nehlede.

Jedine, co se oproti predeslemu modelu zlepsilo, je elektronicka regualce vykonu posuvnikem na vysavaci (Breeze nemel) a delka trubky. V ostatnim bud stejne, nebo horsi. Nejvic mi to vadi u systemu upinani hadice k vysavaci a zhorseni zpusobu pruchodu vzduchu od vstupu k motoru, jsou tam rizikova mista, ktera se budou v case opotrebovavat a necistoty budou unikat do okoli mimo filtry. Mizernou hlavni hlavici muzete nahradit jinou, ostatni konstruckni nedostatky ale nikoliv.

Co ve srovnani s ostatnimi vysavaci v teto cenove hladine ocenuji, je absence "jednorazovych" plastovych pacek a drzacku z jednoho kusu plastu, zde je vse na osicce a pojistce, takze zivotnost delsi - nehrozi ulomeni unavou materialu.

Saci vykon a cyklonova separace odpadu v nadobe je take na nadprumerne urovni v dane cenove hladine. Cistitelnost vsech filtru rovnez dobra.

Jiny predesly recenzent se plete v hodnoceni prumeru prislusnestvi, Hoover pouziva 32 mm, stejne jako asi dvacet dalsich znacek vcetne tech hlavnich, patrne mel dotycny predtim znacku ETA, ktera pouziva nestandardnich 35 mm. To jen pro uplnost.

Vysavac koupen v totalni akci v Planeo za cca 1000 Kc, za tu cenu je objektivne dobry a prekonava vse, co se v teto castce na trhu pohybuje, se vsemi pro a proti. Kritiku berte v kontextu puvdoni neakcni ceny (cca dvojnasobek dle prodejce). V te uz bych ho nedoporucil, protoze zakladni modely Bosch a Electrolux jsou lepsi jak co do promyslenosti zpracovani, tak vykonove a prislusenstvim a stoji stejne.

Nicmene oproti ostatnim zde bezne prodavanym levnym znackam nijak tragicky neni a treba takova ETA Stormy ve vyssich verzich (Turbo, Car), nasobne drazsi, byla pro me jeste vetsim zklamanim co do zpracovani a zpusobu filtrace (nakonec je to jen prevleceny cinsky Vivax, se vsim vsudy), takze zas tak spatny tento Hoover neni a nemit zkusenost z predeslym, v rade ohledu lepsim modelem, kritizoval bych o hodne mene.

Hoover HF122GPT 011

Hoover HOCE7T618DW

Hoover HOCE7T618DW

Přidáno: 18. dubna 2024

• Koupeno 3.4.2024.
  • Prostornost a uspořádání vnitřního prostoru plně splňuje mé potřeby.
  • Tichá a líbivá lednice se spodním mrazákem.
  • možnost prodloužení záruky na produkt po přihlášení výrobku na stránkách výrobce
  • Potřeba znalé osoby k připojení lednice k síti WIFI. Ale povedlo se to.

Velikost produktu plně odpovídala danému prostoru v kuchyni. Cena vztažmo k vlastnostem produktu a garance prodloužené záruky od výrobce Hoover. Nutná registrace na stránkách výrobce

Hoover HD 485AMBB/1-S

Hoover HD 485AMBB/1-S

Přidáno: 17. dubna 2024

(naposledy upraveno 17. dubna 2024)

• Relativně tichá,dobře se ovládá,prodloužená záruka
  • Zatím nic

Přidáno: 16. dubna 2024

• tichá pračka i při ždímání
  • stabilní
  • úzká a přitom na objemné množství prádla
  • podle deklarovaných parametrů velmi úsporná
  • vizuálně se mi také líbila
  • tmavé přední sklo (designová drobnost, uvítala bych světlé, nebo LED svícení uvnitř), ale to je marginální
  • plastové úchyty předních dveří (pant + cvoček zavření),..snad to vydrží, na předešlé bylo kovové

Odešla nám po mnoha mnoha letech předešlá AEG. Chtěla jsem opět pořídit AEG, ale tato Hoover vycházela cenově mnohem lépe a zároveň měla i výrazně lepší parametry provozu než obdobné AEG. Dle krátkých zkušeností mohu konstatovat, že je tišší a lépe ždíme než předešlá (a to i na stejné otáčky). Zatím spokojenost.

Hoover HW4 37AMBS/1-S

Hoover HW4 37AMBS/1-S

Přidáno: 16. dubna 2024

(naposledy upraveno 16. dubna 2024)

• poměr cena výkon, vzhled, malý rozměr
  • asi bude trochu hlučnější

vhodná na chalupu

J. Rubášová

SET Hoover HW4 37XMBB/1-S + ND4 H7A2TSBEX-S Slim

SET Hoover HW4 37XMBB/1-S + ND4 H7A2TSBEX-S Slim

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Šárka

Přidáno: 12. dubna 2024

(naposledy upraveno 15. dubna 2024)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Pračka pere na jedničku jsem spokojená
  • Zatím žádné
  • Se sušičkou se učím
  • Online programy
  • Slim vejde se do malých prostorů
  • Tichá sušička hlučnější

Hoover HW4 37AMBC7/1-S

Hoover HW4 37AMBC7/1-S

• sympatický vzhled
  • pračka je tichá
  • na třídu úzkých praček úsporná
  • pere dobře
  • zatím žádné neobjeveny

Hoover OW50-BP12307-S

Hoover OW50-BP12307-S

Ověřený zákazník Alza.cz Radek

Přidáno: 11. dubna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• po připojení na vodu, při prvním spuštění ihned pračka tekla.
Hoover BV60PET 011

Hoover BV60PET 011

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 10. dubna 2024

Zakoupeno v MALL.CZ

• výborně vysává zvířecí chlupy, dobrý tah

Martin Martin

Přidáno: 10. dubna 2024

• tichá
  • velká kapacita bubnu
  • slim pračka
  • zajímavé ovládání prostřednictvím wifi na dálku
  • příznivá cena
  • dle štítku by měla být úsporná
  • plastové panty
  • display by mohl být o pár písmenek delší, aby text nemusel scrolovat

Pračku mám pár dní a měnil jsem ji za předešlou LG, která byla také slim, ale měla dvonásobnou spotřebu a poloviční kapacitu - to byl u mne hlavní důvod výměny. Líbí se mi stabilita pračky, zatímco předešlá měla tendenci se pohybovat, tato stojí a spíše se klepou stěny. Je tichá a slušně ždíme, zatím spokojenost.

Hoover H3TFSMP48TAMCE-S

Hoover H3TFSMP48TAMCE-S