Recenze Hoover

Ověřený zákazník Extreme Digital Zrt. Ověřený zákazník

Přidáno: 9. dubna 2023

Zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• Na svou velikost super vysavač
  • Versatilní
  • Skladný
  • Filtr by se mohl čistit jednodušeji

Super vysavač, koupeno za 3500 Kč, takže bezkonkurenční. Tah by mohl být silnější, zpracování lepší než plastové, ale to by byla cenovka trochu jinde. Na úklid bytu ideální. Super je že se dá složit a zavěsit na "nohu" vysavače. Složit jde i jednou rukou, někdo přemýšlel, když vymýšlel design :) Filtr má dost záhybů, kde se může usazovat prach, ale když se pořádně opláchne, tak pohoda.

Hoover HF910P 011

Hoover HF910P 011

Ověřený zákazník planeo.cz Radek

Zakoupeno v planeo.cz

• překvapivě silný sací výkon
  • praktické příslušenství
  • dobrá ergonomie
  • rotační kartác i na malém nástavci
  • skvělá vychytávka je, že nenamotává vlasy na rotační kartáč
  • ''parkování nastojato'' kdekoliv
  • při nabíjení ukazuje stav baterie v procentech, při použití výdrž v minutách
  • vyšší cena, ale v poměru k užitné hodnotě je přijatelná

S vysavačem jsem velmi spokojen, slouží jako ''druhý'' vysavač. Pro primární využití by se hodila nahradní baterie.

Ověřený zákazník MALL.CZ Honya

• Hromada nástavců
  • Vhodné pro zvířecí chlupy
  • Dobře jezdí po podlaze
  • Vysává
  • Vypadávající teleskopická kovová tyč po obou koncích
  • Nemá madlo z vrchu, aby se dal nadzvednout
Hoover HOCE4T618EB

Hoover HOCE4T618EB

dona42 dona42

Přidáno: 7. dubna 2023

(naposledy upraveno 7. dubna 2023)

• Vše ok,lednice i mrazák funguje jak má.

Prostorná, tichý chod, kvalitní osvětlení, dobrá cena. Za mě palec nahoru. Aplikace taky funguje jak má, ovšem nejspíš nevyužiji všechny její funkce.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

Přidáno: 6. dubna 2023

• Lehká manipulace
  • Dobrý sací výkon
  • Kvalitní díly
  • Systém proti namotávání
  • Vyšší cena

Tento tyčový vysavač nabízí silného pomocníka pro úklid vaší domácnosti. Díky možnosti volby mezi dvěma úrovněmi sací síly můžete přizpůsobit vysavač svým potřebám a snadno se vypořádat s jakoukoliv nečistotou. Manipulace s tímto vysavačem je také velmi snadná a pohodlná, což zaručuje pohodlnou a efektivní úklidovou práci. Díky technologii Anti-Twist™ se vlasy a další nečistoty nebudou zachytávat v kartáči, čímž minimalizuje potřebu čištění vysavače. Celkově se jedná o kvalitní a spolehlivý vysavač, který nabízí skvělý výkon a efektivitu v úklidu vaší domácnosti.

Hoover H3WS437TAMCE/1-S

• Samostatně stojící
  • Dobrý výkon
  • Výdrž baterie
  • Mohl by být delší
  • Není možné regulovat sílu vysávání (mimo dvou předvolených programů)

Tento vysavač naprosto splnil má očekávání. Do menšího bytu vám vystačí i na jedno nabití baterie. Určitě oceníte snadnou manipulace a intuitivní zatáčení - člověk pak promine i tu skutečnost, že se vysavač nedá výškově upravit. Co se týká údržby, tam je to také super. Jediné, co bych na vysavači vytkl je to, že se nedá korigovat síla vysávání (mimo dva přednastavené módy). Síla vysávání je ale dostatečná a vysavač si hravě pohrál s běžným nepořádkem.

Hoover HP310HM 011

Hoover HP310HM 011

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. dubna 2023

(naposledy upraveno 5. dubna 2023)

Zakoupeno v OKAY.cz

• lehký, snadno ovladatelný, úspora místa při skladování, bez nutnosti měnit či dokupovat sáčky.

nutnost občas dokupovat hepafiltr

Ověřený zákazník Testuj.to Václav

Přidáno: 4. dubna 2023

• výkon
  • tichý chod
  • rychlé nabíjení
  • snadná údržba
  • design

Co se týče vlasů, jsem nesmírně spokojený, protože se nemotají v hlavici, což ulehčuje úklid v domácnosti s dlouhovlasými obyvateli. Výměna hlavic je snadná a kvalita celého vysavače je skvělá. Jako rodič s dětmi a zvířaty, jsem si rád pořídil takového pomocníka, který mi ulehčuje práci s úklidem.

Hoover HW 28AMBS/1-S

Hoover HOCE7620DX

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. dubna 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• S produktem jsme spokojeni ve všech směrech - kompresor, vzhled, .....

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Přidáno: 31. března 2023

• uspora jak vody tak energie,hlučnost,velikost
  • není český manuál

Pračka je velice pěkná vzhledově,je tichá jak při praní tak při odstřeďování.Je úzká takže nezabere moc prostoru. I když nemá český manuál je jednoduchá v ovládání.

Hoover TX40PET 011

Hoover TX40PET 011

Ověřený zákazník MALL.CZ Sylva

Přidáno: 30. března 2023

• funguje dobře

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Yevheniia

Přidáno: 29. března 2023

(naposledy upraveno 29. března 2023)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Perfektní
  • Silný
  • Kvalitní
  • Lehké čištění nádraží s prachem, stiskaním jednoho tlačitka
  • Ne sbírá vlasy na štětce, a oni dlouho zůstávají čisté
  • Stojí sám a nepadá
  • Hodně štětce pro různé plochy
  • Kompaktní
  • Má indikátory nabíjení a naplnění
  • Trochu hlučný ale silný

Doporučuju - je naprosto perfektní pro mě. Cítím jaký je kvalitní a pohodlný. Auto také hezký čisti. Kompaktní a můžu ho schovat do skříně. Silný, dobré sbírá prach.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

• tichá
  • nenáročná

Velká spokojenost :)

Přidáno: 28. března 2023

• vysavač je naprosto kvalitní, dvojí baterie, perfektní kartáč na koberce,kvalitní trojnásobná filtrace, omyvatelnost schrány na vysátý materiál.
  • zatím nezjištěn\ zápor\y.

U prodejce byla provedena velmi kvalitní nabídka. Šli jsme pro nákup bez jasné představy o nákupu. Jeví se, že cena odpovídá výrobku.
Vzhledem k nárokům vysávání při psovi v bytě bezvadné
Klidně doporučuji k nákupu.
Výhoda proůbežného střídání baterie není limitována doba vysávání.

Hoover HGO320H 011

Hoover HGO320H 011

• Vysává a vytírá současně
  • Poměr cena výkon
  • Snadná manipulace
  • Náhradní kartáčky a mop součástí balení
  • vydrží vysávat dlouho
  • je tichý
  • zásobník na vodu by mohl být větší

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 26. března 2023

• Bohaté příslušenství a nástavce
  • V porovnání s klasickým vysavačem je tyčový výrazně kompaktnější
  • 2 baterie – když se vybije jedna, snadno a rychle vymění za nabitou
  • Je krásný :-)
  • Vysávání bezdrátově je pecka
  • Snadná obsluha a údržba (s jednoduchými návody v aplikaci hOn)
  • Dostatečně silný tah, vysál krásně tvrdou podlahu, koberec, hrací podložku pro děti, sedačku i auto
  • Nástavec na vysávání podlah zaručuje příjemnou manévrovatelnost i do rohů
  • Systém anti-twist proti zachytávání vlasů se snadným čištěním je skvělý vynález
  • Světýlka v nástavci jsou super na lepší odhalení hůř viditelné špíny – hlavně chuchvalců prachu a vlasů
  • Hraniční váha – ne každému musí vyhovovat
  • Má sice turbo a 2 režimy vysávání, ale jen podle typu podlahy – nedá se mu manuálně regulovat výkon
  • Nemá teleskopickou tyč (na mého 190 cm manžela už byla moc krátká, mé výšce 172 cm stačila)
  • Nástavec na vysávání podlah je poměrně vysoký – má svoje limity při vysávání třeba pod sedačkou nebo postelí
  • Rodiče miminek a batolat neocení, že se s tímto vysavačem nedá použít nosátko na odsávání soplíků
  • Nedoporučuje se nechávat ho jen tak postavený, ale ne každému se musí líbit nástavec na zavěšení na zeď
  • Nástavce neuložíte do "těla" vysavače jako u mnoha klasických vysavačů, což znamená další místo, které jim musíte vyhradit pro uložení někde ve skříni
  • Drahý jak čert

Je to můj první tyčový vysavač, těšila jsem se, že jím nahradím svůj starší klasický Electrolux – a nejsem si úplně jistá, jestli se mi to podaří. Různé typy podlah vysává skvěle, což je to hlavní, což od vysavače chcete, ale my třeba vysavač používáme i pro vysávání soplíků našich malých dětí pomocí nástavce nosátko – a zrovna toto je věc, na kterou jsem při výběru nepomyslela, než došlo na první rýmu a zjištění, že s Hooverem toho moc z nosíku nevysaju. Nejen proto, že nemá manuální regulovatelný výkon (tah), ale i proto, že automatické čidlo vyhodnotí nosátko jako problém a vysavač prostě vypne.
Jinak nástavce jsou praktické, obsluha a údržba velmi snadná (i díky aplikaci hOn), LED diody při vysávání pomůžou odhalit hůř viditelné chuchvalce prachu, chlupů nebo vlasů a díky dvěma bateriím máte opravdu hodně času na pořádné vysávání. Nám se při úklidu 90m2 bytu ale zatím nestalo, že bychom vůbec potřebovali měnit baterii, že by se vybila – spíš nám většinou zůstala aspoň 1/3 kapacity.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 26. března 2023

• Sací výkon - saje už před sebou
  • Jednoduchá manipulace, nijak se nezasekává
  • Je dost tichý
  • Vysaje všechno - vlasy i třpytky
  • 2 baterie
  • Turbo výkon
  • Přehledný displej

Tenhle vysavač je naprostá pecka. Trochu jsem se vzhledem k ceně bála, že budu nespokojená, ale stačil den a já pochopila, že tady jste si sice za kvalitu připlatili, ale taky ji dostali. S vysavače se výborně manipuluje, nijak se nezasekává a luxování je extrémně jednoduché. Baví mě také, že se do vysavače nijak nemotají vlasy, a to ocení hlavně lidé s delšími vlasy nebo zvířátky. I když je tady turbo nastavení, je skoro zbytečné, protože je vysavač sám o sobě opravdu výkonný. A přesto tichý. Hlasitost bych přirovnala k fénu na vlasy. Super jsou dva nástavce a hlavně dvě baterie. Já byt o cca 65 m2 vysaju opravdu za chvilku, a druhou baterii ani nepotřebuju, protože nemusím přejíždět jedno místo jak blázen. A co je super? Vysaje i třpytky! A ti, které je používají, ví, jak je to složitý a že to není jen tak. Po luxování pak stačí jednoduše otevřít prachovou nádobu a vysypat. Všechno jde jako po másle. A miluju ten displej, vždy vím, kolik minut mi zbývá do konce.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25