Recenze Hoover

HOOVER H5DPB6106AMBC-S

HOOVER H5DPB6106AMBC-S

Ověřený zákazník MALL.CZ Klara

Přidáno: 26. března 2023

(naposledy upraveno 26. března 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Vzhled
  • Funkce
  • Ocenila bych ukazatel váhy prádla

Naprosto super
Nemohu si vynachválit aplikaci pro telefon pracku vlastně pustím jen přes to protože přesně vidím veškeré detaily které program má
Susicku také chválim
Prádlo je super na dotek a opravdu suché
Za mě poměr cena výkon naprosto super nekohla jsem za necelých 10000 dostat víc

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

Přidáno: 26. března 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• LED displej s potřebnými informacemi
  • Dvě baterie, rychlé nabíjení
  • Design vysavače
  • ANTI-twist hubice
  • Vysoký výkon
  • Široké příslušenství
  • Snadná údržba
  • Přepínání módu vysavače na displeji

Vysavač Hoover HF920H předčil naše očekávání. Jeho sací výkon na běžný režim je naprosto dostačující pro běžné vysávání, režim TURBO si poradí i velkým nepořádkem na plovoucí podlaze, koberci i gauči. Hubice ANTI-TWIST je velkým přínosem, jelikož dlouhé vlasy na podlaze již nepředstavují problém. Osvětlení vysávací hubice odhalí nepořádek na podle, který by běžně nebyl vidět. Dvě baterie dávají velký prostor k úklidu, s jednou baterií jsme schopni vysát celý byt několikrát týdně. Kladně hodnotím možnost nabíjet baterie mimo tělo vysavače. Ovládání vysavače pomocí LED displeje na rukojeti vysavače je skvělé, nadchla mě možnost měnit módy vysavače pomocí tlačítka a vysávací hubice reaguje okamžitě (režimy koberce a podlahy). Údržba vysavače je jednoduchá, velice snadno se vyprádní prachová nádoba.

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

• Výkon sání
  • 2 baterie
  • Snadné vysypávání.
  • Anti Twist
  • Nestabilní při postavení v prostoru

Konečně vysavač, který není plný namotaných vlasů! Díky LED osvětlení je vidět, kde je ještě potřeba vysát a hlavně také díky podsvícení baví luxovat i děti. Praktické je jeho použití jako ruční lux, který má neuvěřitelný sací výkon. Sílu výkonu lze snadno přepínat na intuitivním displeji hned u rukojeti na turbo a na druh podlah. Turbo režim dobu vysávání sice zkrátí, ale k dispozici je i náhradní baterie, takže lze na jedno nabití vyluxovat velký byt. Snadné vysypání nádoby a samostatné stání v prostoru je jen třešničkou na dortu.

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

Zakoupeno v Testuj.to

• Balení v papírové krabici a i když je každá součástka zvlášť, jedná se vždy o papír, ne o plast
  • přehledný displey
  • jednoduché čištění
  • snadná obsluha
  • samočistící kartáč
  • Na první pocit je vysavač trochu těžší, ale je to dáno baterií a není to takový problém.
  • obrázkový návod je na první pohled poněkud složitěji než nakonec je

Vysavač Hoover je velmi spolehlivý, možná trochu těžší, ale to je dané baterií a dá se na to zvyknout. Chtěli jsme vyzkoušet, jestli dokáže nahradit klasický vysavač a po zkušenostech můžeme říct, že minimálně z 90% určitě. Bezvadně bere psí chlupy, které se nenamotávají, díky unikátní technologii kartáče. Má vyměnitelnou baterii, takže vydrží až 70 min při běžném vysávání. Pomocí led světýlek vidíte perfektně každou nečistotu. Na rukojeti je displey, na kterém vidíte údaje o programu a době, která zbývá baterii. Také nádobka se vysypává snadno. Určitě doporučujeme pro běžnou domácnost.

Ověřený zákazník Testuj.to Jarmila

• Parkování bez stanice
  • Velikost
  • Trochu těžší
  • Pouze dvě síly sátí

Musím tu vyzdvihnout design vysavače, ten je opravdu krásný a stane se ozdobou každého interiéru.

Co se týče funkce, má silný výkon, dvě možnosti sátí. Má velký LED displej, který zobrazuje minuty výdrže baterie. Jedna baterie je přibližně na 30 minut, ale jelikož máte i náhradní, snadno stihnete vysát celý byt.

Ovládání je celkově velice jednouché, čištění také. Vysavač svítí na podlahu, takže krásně vidíte a v horším světle. Za mě rozhodně můžu doporučit!

Hoover HWP 49AMBCR/1-S

• Dobré zpracování
  • České menu
  • Jednoduché ovládání
  • Solidní cena
  • Jednoduchá konstrukce, vyměnit například startovací kondenzátor zvládne i lajk (pokud je produkt po záruce)
  • Materiál zásobníku na aviváž (možná se mi to jen zdá), zbytek je v konstrukce je v pořádku
  • Trochu větší dvířka
  • Dotykový panel (pro starší lidi utrpení) - neberu jako velké mínus je to individuální.

Bereme už jen tuto značku (buď Candy nebo Hoover), máme stále sušičku Candy 12 let stará a stále funguje perfektně (samozřejmě je nutno se starat, čistit a podobně).
S touto značkou máme velmi dobré zkušenosti.
Možnost ovládat přes aplikaci je super funkce, ovládáme tak jak myčku, tak i pračku, spotřebiče se připojují bez problémů.
Pračka má velké množství programů, v aplikaci je jich ještě více. Solidní spotřebič za rozumné peníze.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• rychlost nabíjení
  • sací síla
  • vyluxuje vlasy i srst domácích mazlíčků
  • rychlé sestavení
  • lehký
  • nevyluxuje místa u těsně u zdí a nábytku

Jako první plus je jednoduchost použití. Všechny důležité informace po zapnutí najdete vždy na displeji, a to včetně kapacity baterie v minutách :) Zatím nám lux vyluxoval veškerý náš nepořádek včetně chlupů naší Border kolie! Navíc se nemusí kupovat sáčky, protože vše vysypete na zmáčknutí jednoho tlačítka do koše. Doporučuji vnitřek i umýt od prachu, aby se pak prach nedostal při vyfukování vzduchu zpět do bytu (ale to je potřeba hlídat u všech vysavačů). Nezvládl ale kvůli svému tvaru vyluxovat celý prostor pod manželskou postelí a ocenila bych i větší kapacitu baterie.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucia

• Sací výkon
  • Materiál
  • Výmena baterie

Testování tyčového vysavače Hoover HF920H 011 – HF9 WITH ANTI-TWIST hodnotím kladně. Vysavač kvalitní, má nastavce pro různé použití viz. fotografie. S vysavačem se dostanete i na obtížně přístupná místa díky speciálnímu nástavci, který je zúžený a dostane se i do malých spár. s S vysavačem jsem zkoušela vysavat i prach na nábytku, gauči a také koberce. Výkon je skvělý, má také turbo režim při kterém se zvýší sací síla, ale částečně hlučnost. V tomto režim baterie vydrží kratší dobu. Co se týče hlučnosti vysavače, hodnotím přiměřeně k podobným produktům v této cenové kategorii. Výhodou je možná výměna baterie, která je součástí balení – když se vysavač vybije, můžete baterii vyměnit a nemusíte čekat na dobití. Proto je dobré mít vždy obě baterie nabité. Byt o velikosti 52 m2 jsem vysala s použitím jedné baterie, druhou jsem použila o pár dní později. Vysavač doporučuji vám i mým známým.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Design
  • Funkcnost
  • Ovladatelnost
  • Snadnost
  • Zatim sem nenasla

Za me je to skvely vysavac.Ja jsem z nej nadsena a predcil me ocekavani.Nyni kazdy den ho vytahnu a bavi me to.A mam konecne pocit ze je u nas cisto?
Luxovani s nim je rychle,snadne!!Nema zadny kabel takze skvele se s nim manipuluje.Ma 2 baterie takze neni treba resit vybitou baterii a cekat nez se nabije..Coz ocenuji.Mam z nej radost!

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Registrovaný uživatel

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

aplikace v mobilu pro nastavení programu
výběr z krátkých programů
velký vstupní prostor
tichá

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Registrovaný uživatel

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Možnost vybrat program přes mobil a štítek na prádle
Přehled o spotřebě
Velký vstupní otvor pro plnění sušičky
velký zásobník na vodu

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Zakoupeno v Testuj.to

• LED osvětlení s časem použití
  • podsvícený nástavec
  • výkon
  • hluk

Tento vysavač předčil veškerá má očekávání. V minulosti jsem měla možnost vyzkoušet několik tyčových vysavačů, ale tento všechny hravě strčí do kapsy. Jeho ovládání je snadné a vysavač se dostane i k velice špatně přístupným místům. Sací síla je vysoká, ale i přitom není přístroj hlučný. Velice oceňuji LED displej se zobrazením času použití a podsvětlený nástavec, které ulehčují práci. Možnost postavení vysavače je také šikovné, takže nemusíte přemýšlet jak a kde si na chvilku vysavač opřete/odložíte mimo nástěnné uchycení. U jiných vysavačů jsem často řešila, jak z kartáčů odstranit namotané dlouhé vlasy, to jsem zde ještě nezažila. Doufám jen, že baterie budou mít dlouhou životnost a nebudou se již po roce extrémně rychle vybíjet, s čímž mám zkušenost u obdobného, avšak velice levného přístroje.

Hoover MBC 500 UV 011

Hoover MBC 500 UV 011

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• funguje skvele, zvlada matrace, prikryvky, deky, pohovku, vcetne zvirecich chlupu
  • dlouhy kabel
  • jednoduche cisteni
  • mohl by byt mene hlucny

Idealni vec na psi chlupy (alespon co se tyce dlouhe srsti), skoda, ze jsem si jej neporidila uz driv.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• je lehký
  • skvěle se s ním manipuluje
  • dobře zatáčí
  • je okamžitě v provozu
  • displej je velmi intuitivní
  • nenamotávají se vlasy do kartáče
  • sám stojí, nemusí se nikam věšet apod.

Tento vysavač je skvělý pomocník, nemusí se složitě zapojovat, nebo odněkud vyndávat, ale je hned po ruce. Na displeji, který je velmi intuitivní, můžeme vidět, kolik minut zbývá do vybití, dále se jednoduše přepneme na režim turbo, nebo na režim pro koberce. Nádoba na prach a nečistoty je vysypaná během vteřiny a dokonce ji můžeme umýt, což velice cením (prachu je tam teda požehnaně po luxování).
Nástavce jdou jednoduše vyměnit a vysavač není těžký, takže s ním zvládnu celou domácnost a neutírám zvlášť prach na skříňkách- vysavač s jiným nástavcem vše pobere.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Sací výkon
  • LED osvětlení hubice
  • Indikátor baterie
  • Nádherná barva
  • Dokovací stanice
  • Poměrně těžký

S produktem jsem moc spokojená. Dobře saje díky bezkartáčovému motoru. Obsahuje několik hubic pro pohodlné vysávání. Snadno lze vysavač přizpůsobit na příruční vysavač. Výrobek obsahuje 2 baterie, z nichž každá vydrží na normální sací výkon 28 minut. V režimu turbo potom 13 minut. Na zbývající čas upozorňuje indikátor baterie. Oceňuji, že je vysavač bez pytlíků a nečistoty se sbírají do sběrné nádoby, kterou je snadné vysypat a vyčistit.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• výkon vysavače
  • snadné čištění
  • snadná manipulace
  • dvě baterie
  • příslušenství
  • žádné jsem nenašla

Chcete bateriový vysavač s vysokým výkonem? Vyzkoušejte HOOVER HF920H 011.
Vysavač bezpečně vysaje libovolný povrch. Vysavač je lehký do ruky, kloubová hubice se dostane do každého prostoru, do užších prostor lze použít štěrbinovou hubici nebo nábytkový kartáč. LED osvětlení na hubici nepřehlédne žádný chloupek pokud vlastníte domácího mazlíčka.
Baterie vydrží až 60 min bez ztráty síly. Dostačují na úklid dvoupatrového domu.
Pro větší intenzitu sání je vhodné TURBO, baterie pak vydrží cca 15 minut. Pokud chcete čas prodloužit, lze použít druhá baterie která je součástí balení.

Velké překvapení pro mě bylo, že zvládne i koberec, se kterým si klasický vysavač neporadil. Prachová nádobka se systémem One Tach, lze vyčistit na suchu ale i na mokro. Vysavač je složený a rozloženy za vteřinu. Parkovací pozice umožní vysavač ponechat kdekoliv potřebujete. Součástí balení je také držák na pověšení.

Velmi tento vysavač HOOVER HF920H 011 doporučuji, už bych ho nedala z ruky

Ověřený zákazník Testuj.to Květoslava

• Celkově estetický produkt
  • Bateriové napájení
  • Anti twist- čistý kartáč
  • Možnost přepínat sílu sání
  • Displej - informace o nabití baterie i času k použití
  • Světlo led na kartáči
  • Výměnné koncovky
  • Přepínání koberec-podlaha
  • Snadná obsluha
  • Možnost zavěšení vysavače při nepoužívání
  • Snadné vysypání odpadu

Tyčový vysavač Hoover mě velmi překvapil. Velice oceňuji bateriové nabíjení. Není potřeba tahat za sebou šňůru , lehce se dostanu do všech zákoutí. Sací síla je po celou dobu intenzivní. Lze přepínat sílu tahu na vyšší sání. Vysavač lze použít i jako ruční - např. v autě. Displej podává informace o stavu baterie, zbývajících minutách provozu. Lze přepínat na vysávání koberců a podlah. K dispozici jsou koncovky, kartáč a úzký nádstavec. Vysavač je opatřen led světlem, které osvětluje prostor před kartáčem. Majitelé domácích mazlíčků ocení systém anti twist, kdy se na kartáč nenamotávají chlupy zvířat, vlasy a pod. Obsluha vysavače je rychlá a jednoduchá. Vysavač lze při nepoužívání zavěsit na malý panel. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Svatava

• nádherný design
  • sací síla
  • LED osvětlení
  • příjemný zvuk
  • stabilní parkovací pozice
  • snadně vysypání prachové nádoby
  • 2 baterie
  • integrované příslušenství na lišty a sedačku
  • saje opravdu jen přejeté části podlahy, tj. nebere ani trochu ze stran

Nejdřív jsem byla nedůvěřivá, protože vysát vlasy a chlupy v mé domácnosti je v podstatě se psem nemožné, ale nejenom, že to Hoover zvládnul na jedničku, ale dokonce se vysavače můj pes nebojí! Má strašně příjemný zvuk, design je překrásný, LED osvětlení je příjemné a praktické. 2 baterie jsou neskutečné plus - jedna se vybije, nasadím druhou a první se během chvilky nabije. Na integrovaném příslušenství miluji hubici na lišty a na sedačku, která krásně stáhne jakékoliv nečistoty, ne jen vyloženě smítka, ale opravdu i mikroprach.

Ověřený zákazník MALL.CZ Broňa

Zakoupeno v MALL.CZ

• tichá, úsporná

chybí návod v češtině, je potřeba si ho stáhnout z internetu

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 21. března 2023

• Velmi malá
  • Úsporná
  • Tichá
  • Funkce automatického vážení nefunguje u všech programů.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25